Bitcoin Para Kazanma Rehberi

 • Can

  Blogunu takip ediyorum severek birkac sorum var verilen sitelerde adreslerimizi girerek bekliyormuyuz?Claim islemi nasil oluyor.

  • Selamlar, Öncelikle blockchain adlı linkten bir bitcoin cüzdanı oluşturuyorsun. o cüzdan bilgilerinde address adında uzun bir karakter dizisi var, benim adresim yazının sonunda mevcut ordan nadıl bir şey olduğuna dair fikir edinebilirsin. ve sonrasında listelerden açtığın sayfaların büyük çoğunluğu senin de söylediğin gibi “btc address” istiyor, o kutulara adresini yazıp captchayı çözüm “get reward” veya “claim btc” düğmelerine basarak adresine bitcoinin yatırılmasını sağlıyorsun. bazı siteler mail hesabı veya üyelik istiyor, üye olmak bir problem teşkil etmez elbet. bazı siteler ise faucetbox veya epay adında farklı şirketlerle çalışıyor, ama burda da bir sıkıntı yok. aynı bitcoin address ile bu sitelere girip şifre oluşturursan, epaydeki hesabın da belirli bir miktar bitcoin olunca otomatik olarak (genelde pazar günleri) blockchaindeki cüzdanına bitcoinlerini gönderiyor… yani btc address soran her yere aynı addressi girdiğin sürece hiç problem olmuyor. hepsinde biriken paralar sonunda aynı yere akıyor.

 • erhan

  1 btc 100 milyon satoshidir. Yani 8 saat değil 18 saat de uğraşılsa ayda 2-3 btc kazanılması bu yöntemle imkansızdır. Üzgünüm :/

  • Doğru söylüyorsun kardeş, yüksek rakamlarda matematik hatasına dönmüş olay. Düzelteceğim yazıyı vakit bulduğumda, mevcut denemelerin dönüşünde fark ettim ben de durumu.

 • murat

  btc adress koinim.com da oluşturduğumuz btc cüzdanımıdır ayrıca blockhainde oluşturmak şartmıdır. blockhainde oluşturrusak koinime aktarmamız mümkün olacakmıdır muhtemelen komik sorulardır bunlar senin için ama yeniyim bu işlerde cevaplarsan memnun olacağım teşekkürler şimdiden.

  • Evet Blockchain ve Koinim teorik olarak aynı işlevi görmektedir. Ancak pratik olarak koinimde açacağınız hesap, blockchain ile işbirliği içerisinde olan sitelerde işlevsiz kalacaktır. Blockchain şu anda dünya standartı bir noktada, bu yüzden ona alternatif aramanız çok uygun olmaz bu noktada. Koinim, basit bir türkiye lokasyonlu btc şirketi. Öte yandan Blockchain’deki btc’lerinizi istediğiniz hesaba problemsizce aktarabilirsiniz. Bu noktada bir sıkıntı oluşması çok muhtemel değil…

 • salih

  blockchain cüzdandan nasıl para çekebiliriz onuda açıklayabilir misiniz

 • Micro Tv

  yukardaki satoshi kazandıran siteler bir işe yaramaz en iyisi ptc sitesi mantığıyla çalışan ve reklama tıkladığında captcha çözerek ya da 10-15 saniye sonra sol üst köşede beliren matematiksel çarpma-toplama-çıkarma yapılan ve satoshi verek iyi kazanç elde edebileceğiniz site en iyisi hem kazanç oranları da yüksek ben 2 günde yaklaşık 35 reklama tıkladım 15 dakikamı ayırarak şu an hesabımda 0,01230 BTC var o da şu an itibariyle 47.50 lira yapıyor gayet güzel rakam sadece 2 günde 15 dakika ayırıp reklama tıkladım site işte burda http://link.tl/VWyC bir bakın derim!

  • Roya

   Salam siz dogru anlamamisiz qazandiginiz 0.01230 1230 satoshi demekdir 15000 satoshi olanda withdraw etmek olur

   • Baris Parlan

    Micro Tv hiç bir şeyi yanlış anlamış değil, kendisi aslında sadece kendi reklamını yapmaya çalışıyor, o kadar.