Eylül Bir | Hüseyin Bahca

Eylül Bir - Hüseyin Bahca

 

Adres Dergisi, 17.09.2017

Şair ve yazar dostum Hüseyin Bahca’nın yazdığı, tasarım ve dizgisi benim tarafımdan hazırlanan, Işık Kitabevi’nin bastığı Eylül Bir adlı şiir kitabı raflardaki yerini aldı. 17 Eylül 2017 tarihli Adres Dergisi’nin Kuzey Kıbrıs’ta Haftanın En fazla satan Kıbrıs Kitapları listesinde Işık Kitabevi’nin sıralamasında birinci olarak listelendi Eylül Bir. Hazırlık sürecini keyifli sohbetiyle neşelendiren dostum Hüseyin Bahca’yı tebrik eder, kaleminden nice kitalar beklerim.

Kitabın içinde yer alan Eylül Bir adlı şiirin arka kapağa taşan küçük bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyorum. İçinde bulunduğumuz eylül ayına yakışır tınıyı yaşamına katmak isteyen şiir sever dostlar, Işık Kitabevi’nin websitesinden online satışı bulunan Eylül Bir’i bu linke tıklayarak sipariş verebilirler.

Eylül Bir - Hüseyin Bahca

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Dost olalım mı?

Dilerim buraya seni getiren yazıdan keyif almışsındır. İnterneti facebook gibi devasa şirketlerin tekeline bırakmadan, insanları kendi sitelerinden, yani sansürsüz & özgür kaynaklardan takip ettiğin için teşekkür ederim, bu yaptığın muhtekulade bir davranış.

Ancak biliyorsun ki bu engin dijital dünyada tekrar karşılaşmamız çok küçük bir ihtimal. Eğer uygun görürsen, haftada bir defa posta kutuna güncel yazılarımı barındıran e-mektup gönderebilirim. Fikrin değişirse listeden çıkmak için ihtiyacın olan düğme her mektupta bulunacak.

Dilerim tekrar görüşürüz!