Kaligrafi

Her insanın bir “hediye” verme biçimi, bir “dostluk” ifade tarzı vardır, benimkisi de söz konusu kişiye / kişilere isimlerini “Kaligrafi” şeklinde, görsel olarak hoş güzelliklerle süsleyerek yazıp o kağıdı hediye etmektir. Hiç bir şekilde “muhteşemlik” veya “kusursuzluk” arayışı olmadı bu hediyelerde, buna rağmen kimisi çerçeveletti duvarına astı, kimisi vücuduna dövme yaptı… Bu sebepten dolayı, şimdiye kadar yüzlerce çizmiş olsam da, hep “hediye verdiğimden” dolayı, sadece denk getirip fotoğrafını çektiğim birkaç tanesini paylaşmak istedim. Zaman içerisinde yenilerini çizersem, veya eski çizimlerim ile karşılaşırsam, onları da buraya ekleyeceğim elbet… Eğer çok canınız çekerse, bir mesaj bırakıverin, gönlümün bol zamanına denk gelirse yaparım bir güzellik…

Dost olalım mı?

Dilerim buraya seni getiren yazıdan keyif almışsındır. İnterneti facebook gibi devasa şirketlerin tekeline bırakmadan, insanları kendi sitelerinden, yani sansürsüz & özgür kaynaklardan takip ettiğin için teşekkür ederim, bu yaptığın muhtekulade bir davranış.

Ancak biliyorsun ki bu engin dijital dünyada tekrar karşılaşmamız çok küçük bir ihtimal. Eğer uygun görürsen, haftada bir defa posta kutuna güncel yazılarımı barındıran e-mektup gönderebilirim. Fikrin değişirse listeden çıkmak için ihtiyacın olan düğme her mektupta bulunacak.

Dilerim tekrar görüşürüz!