Kitapbu.org – Kitap Takas Sitesi

Published by Barış Parlan on

“Kitap Bu, Rafta Kalmasın” Sloganı ile yola çıkan Kitapbu.org – Kitap takas sitesi, evinizin kitaplığında bulunan, ancek artık ilginizi çekmeyen veya saklama ihtiyacı hissetmediğiniz kitapları muazzam şekilde değerlendirmenize olanak sağlamakta.

Kitap Puanı

Sistem basit, dilediğiniz kadar kitap gönderiyorsunuz, sadece kargo ödüyorsunuz. Bu kitaplar kategorilere göre yerleştiriliyor ve siz de “kitap puanı” kazanıyorsunuz. Bu puanları, yine sisteme diğer kullanıcılar tarafından gönderilen kitapları alarak harcıyorsunuz.

“Şu olsa alırdım” şeklinde taleplerinizi de iletebileceğiniz bir bölümü olmakla birlikte, bütün sistem tamamen ücretsiz. Kullanıcı sadece gidip gelen kitapların kargo ücretini, hem de sistem MNG kargo ile anlaşmalı olduğundan %35 indirimli şekilde ödemektedir…

Bu nacizane sistemi kurarak, internete ulaşabilen herkesin, ülkenin en geniş “bir kitap bırak, bir kitap al” konseptli kütüphanesine kavuşmasını sağlayan kişilere yürekten teşekkür ederim.

Kitap Bu, Rafta Kalmasın!


Barış Parlan

I'm an earthling named Barış Parlan. Natural born curious and critical which evolved into a nerd digital storyteller. Ph.D. candidate of remix theory within digital humanities. Technology consultant, graphic designer, VJ (visual-jockey), artist. #science #futurism #cyberpunk #criticaltheory #anarchy

0 Comments

Leave a Reply

Avatar placeholder

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kitapbu.org – Kitap Takas Sitesi

Okuma süresi: 1 min
0