Adres Dergisi, 17.09.2017

Şair ve yazar dostum Hüseyin Bahca’nın yazdığı, tasarım ve dizgisi benim tarafımdan hazırlanan, Işık Kitabevi’nin bastığı Eylül Bir adlı şiir kitabı raflardaki yerini aldı. 17 Eylül 2017 tarihli Adres Dergisi’nin Kuzey Kıbrıs’ta Haftanın En fazla satan Kıbrıs Kitapları listesinde Işık Kitabevi’nin sıralamasında birinci olarak listelendi Eylül Bir. Hazırlık sürecini keyifli sohbetiyle neşelendiren dostum Hüseyin Bahca’yı tebrik eder, kaleminden nice kitalar beklerim.

Kitabın içinde yer alan Eylül Bir adlı şiirin arka kapağa taşan küçük bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyorum. İçinde bulunduğumuz eylül ayına yakışır tınıyı yaşamına katmak isteyen şiir sever dostlar, Işık Kitabevi’nin websitesinden online satışı bulunan Eylül Bir’i bu linke tıklayarak sipariş verebilirler.

Eylül Bir - Hüseyin Bahca


Barış Parlan

I'm an earthling called Barış Parlan. a graphic designer & information technology specialist living in Cyprus. nerd, digital storyteller. doing phd about serious games and cross-reality. fan of photography, science, futurism, cyberpunk. interested in critical theory. practicing anarchism and atheism. polyamorous sapiosexual.

0 yorum

Yorum Yaz

Eylül Bir | Hüseyin Bahca

Okuma süresi: 1 min
0