Akışkan Kediler

Barış Parlan tarafından tarihinde yayınlandı

Eşimle birlikte minik bir cumartesi eylencesi videosu çekip, ailemizin kedi üyelerinin “akışkan kediler” olduklarını söylerken ne demek istediğimizi örneklemeye karar verdik. Her ne kadar seyrettikten sonra “keşke elbiselerini de değiştirseydin her bir kediyi severken, zira Gaya gözükmüyor…” demiş olsak da kendi aramızda, sonuç olarak basitçe evimizin esas sahipleri ve yöneticileri olan beyefendilerimizin hepsinin “mâkul ölçüde” sevildikten sonra gitmeye karar verdiklerinde nasıl “akarak” kucaktan indiklerinin kısa ve eylenceli bir örneğini elde etmşi olduk. Elbette ki, Ayla Sercan hanımefendinin en çok hangi çocuğumuzu sevdiği de, bu videoda çok aşikâr bir şekilde dikkat çekmekte.

Videolar After Effects ile çok hızlıca ve amatörce birleştirildi. Ayrıca müzik BenSound‘dan izinli olarak alınıp kullanılmıştır.

Kategoriler: Video & Animasyon

Barış Parlan

I'm an earthling named Barış Parlan. Natural born curious and critical which evolved into a nerd digital storyteller. Ph.D. candidate of remix theory within digital humanities. Technology consultant, graphic designer, VJ (visual-jockey), artist. #science #futurism #cyberpunk #criticaltheory #anarchy

0 yorum

Yorum Yaz

Akışkan Kediler

Okuma süresi: 1 min
0
Turkish