Eşimle birlikte minik bir cumartesi eylencesi videosu çekip, ailemizin kedi üyelerinin “akışkan kediler” olduklarını söylerken ne demek istediğimizi örneklemeye karar verdik. Her ne kadar seyrettikten sonra “keşke elbiselerini de değiştirseydin her bir kediyi severken, zira Gaya gözükmüyor…” demiş olsak da kendi aramızda, sonuç olarak basitçe evimizin esas sahipleri ve yöneticileri olan beyefendilerimizin hepsinin “mâkul ölçüde” sevildikten sonra gitmeye karar verdiklerinde nasıl “akarak” kucaktan indiklerinin kısa ve eylenceli bir örneğini elde etmşi olduk. Elbette ki, Ayla Sercan hanımefendinin en çok hangi çocuğumuzu sevdiği de, bu videoda çok aşikâr bir şekilde dikkat çekmekte.

Videolar After Effects ile çok hızlıca ve amatörce birleştirildi. Ayrıca müzik BenSound‘dan izinli olarak alınıp kullanılmıştır.

Kategoriler: Video & Animasyon

Barış Parlan

I'm an earthling called Barış Parlan. a graphic designer & information technology specialist living in Cyprus. nerd, digital storyteller. doing phd about serious games and cross-reality. fan of photography, science, futurism, cyberpunk. interested in critical theory. practicing anarchism and atheism. polyamorous sapiosexual.

0 yorum

Yorum Yaz

Akışkan Kediler

Okuma süresi: 1 min
0