Dijital Dünyada Teşekkür

Dijital dünyada gündelik yaşantım çerçevesinde pek çok insanın (ve hayvanların da) ufak tefek sorunlarını çözüp elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayım. Bu çerçevede iyilik yap denize at mottosunu kapitalizme inat yaşatmak varoluşumun özünde mevcut. Bana teşekkür etmek isteyen insanlar için hazırladığım bu sayfadaki herhangi bir maddeyi (veya hepsini) gerçekleştirmeniz bana gerçekten destek olmanızın en basit yoludur.

 • Dost olalım mı sayfasını ziyaret etmeniz en yüce teşekkür olacaktır.
 • Advanced Artificial Consciousness isimli youtube kanalımı duymuş muydunuz? Belki takip etmek istersiniz.
 • BParlan isimli youtube kanalı ise geri kalan bütün video çalışmalarımı barındırıyor.
 • [email protected] üzerinden bana ayda 1$ (veya daha fazlasını elbette) göndererek destek olmanız gibi bir opsiyon söz konusu. Oradaki insanlar bana farklı bir yaşama giden yolda destek oldukları için onlara da farklı şeyler sunmaktayım elbet.
 • “Decred aldım, Bitcoin sattım, güzel kazandım, adam yol gösterdi sağolsun” diyenlerdenseniz, aşağıdaki hesap bilgilerinden gönlünüzce bana destek olabilirsiniz:
  IBAN: TR140012300983100229027300
  Bitcoin: DsX5t4DPKmCxHNJ1F2kRtHQrbMvpBzkqggH
  Decred: 1Ne63QXaZ62tGDeVyoxGYseDkrVpxgZvuF

Dost olalım mı?

Dilerim buraya seni getiren yazıdan keyif almışsındır. İnterneti facebook gibi devasa şirketlerin tekeline bırakmadan, insanları kendi sitelerinden, yani sansürsüz & özgür kaynaklardan takip ettiğin için teşekkür ederim, bu yaptığın muhtekulade bir davranış.

Ancak biliyorsun ki bu engin dijital dünyada tekrar karşılaşmamız çok küçük bir ihtimal. Eğer uygun görürsen, haftada bir defa posta kutuna güncel yazılarımı barındıran e-mektup gönderebilirim. Fikrin değişirse listeden çıkmak için ihtiyacın olan düğme her mektupta bulunacak.

Dilerim tekrar görüşürüz!