Randevu Al

Aşağıdaki takvimden görüşmek için size uygun olan gün ve saati seçip doğrudan randevu alabilirsiniz. Görüşme’den 10 dakika önce size görüşme için link gönderiyorum. Görüşmelerimiz siz aksini talep etmedikçe görsel ve işitsel olarak kayıt altında gerçekleşiyor. Görüşme sonrasında size bu kayıdı Unlisted Youtube link (liste dışı) olarak  gönderiyorum. Yani video’ya link’i olanlar erişebiliyor sadece. Ayrıca görüşme sırasında tuttuğum notlar ve çizdiğim diagramları da pdf dosyası olarak iletiyorum.

Blokzincir & kripto teknolojisi odaklı konular en verimli olduğum alanlar. Süreç içerisinde telefonunuzun güvenliğinden bilgisayarınızı temiz tutmaya, dosyalarınızın düzeninden not alma metodunuza kadar pek çok konuda teorik, aplikasyon ve davranış tavsiyesi sağlıyorum.

Baş başa şekilde görüşmenin saatlik ücreti €20‘dur. Eğer konunun 3 saatten uzun süreceğini düşünüyorsanız Seans olarak radevu alarak dört saatlik baş başa görüşmeyi €50 olarak ödeyebilirsiniz.

Bir grup insanın topluca brainstorm halinde soru sormayı ve bilgilenmeyi gerektiren durumlar için en fazla 5 kişilik grup görüşmesinin saatlik ücreti €30‘dur. Yine istenirse eğer €100 karşılığında Grup Seans talep edebilirsiniz. Bu noktada fark edeceğiniz üzere aslında kişi başı €20’ya gelen dört saatlik Workshop on Demand hizmeti sunmaktayım.

Ödemeler için fatura kesebiliyorum. TRY, €, $ ve £ IBAN adresi gönderebiliyorum. Her türlü kripto ödemeyi tercih ediyorum.